مسابقه آذرماه 95 Cars : XFG/XRG , Track : BL1

این مسابقه به صورت آفلاین برگزار میشود . به این معنی که کاربران در ریس نتها یا منزل اقدام به رکورد گیری میکنند و بعد از ثبت زمان مناسب ، فایل ریپلای خود را ذخیره میکنند و آن را از طریق فرم زیر ارسال میکنند

جدول زیر نسبت به نام و نام خانوادگی حساس است و در صورتیکه فردی رکورد جدیدی به جای بگذارد و فیلد نام درست پر شود جدول به صورت اتوماتیک رکورد قبلی را حذف و رکورد جدید را جایگزین خواهد کرد .

در ارسال فایل ریپلای و صحت آن دقت لازم را مبذول دارید ، نکته مهم اینست که در فیلد زمان کسب شده حتما از . استفاده کنید نه : و شکل نوشتاری زمان به عنوان مثال 0.35.11 درست است نه 0:35:11 . .

قوانین

1 : نام کاربر باید با نام درج شده در فرم مطابقت داشته باشد . پلاک خودرو هم باید تایید کننده هویت شخص باشد (نام شهر ریس نت یا نام کاربر ).

2 : لطفا ریسرهای عزیز هر زمانی که کسب میکنند در سایت آپلود کنند ، تا روز آخر منتظر نمانید تا تنور رقابت گرم باشد .

3 : استفاده از ست آپ برای این مسابقه آزاد است ، جهت دانلود ست آپ مخصوص این مسابقه به آدرس زیر مراجعه کنید www.lfs.ir/setup/xfgbl1.zip .

4 :این رقابت در حقیقت تکرار اولین مسابقه پایه این شبیه ساز است ، برای این مسابقه جایزه ویژه ای برای شرکت کنندگان از ریس نت های ایران (غیر از مشهد) در نظر گرفته شده است .

5 : نفر اول :کارت هدیه به ارزش 100 هزار تومان ، نفر دوم کارت هدیه به ارزش 50 هزار تومان ، نفر سوم کارت هدیه به ارزش 25 هزار تومان ...

شرکت کنندگان در این مسابقه

صفحه

فرم ارسال فایل